Witamy w RÜBSAM PV
GermanPolski
Jeżeli masz doświadczenie w jednym z poniższych zawodów,
to zadzwoń do nas i dowiedz sie więcej.
+48 71 7588347
+49 661 96219940
godziny otwarcia: 8:00 – 17:00 od Pn. do Pt.
Jesteś tutaj : Home>O Rübsam

O FIRMIE Rübsam Fachkräfte

Od 1989 roku prowadzimy usługi wynajmu i rekrutacji pracowników na wysokim poziomie – z dobrze wykwalifikowanymi pracownikami i w zaangażowanym zespole.

Wynajem i rekrutacja pracowników na równoprawnych zasadach“ jest obietnicą i zobowiązaniem dla naszych pracowników. W celu rozwoju usług na wysokim poziomie uzupełniliśmy sprawdzony katalog usług o koncept doskonalenia zawodowego. Szkolenia naszych 650-ciu pracowników przeprowadzamy w Centrum Doskonalenia Zawodowego RÜBSAM (WBZ). Dokształcanie fachowców wiąże się z myślą o pracy w naszej firmie jak również jest gwarancją bezpiecznej przyszłości naszych pracowników.

W 23-cim roku istnienia firmy Rübsam Fachkräfte nadal najważniejszy jest człowiek. Podstawę naszej firmy stanowią pracownik i jego rozwój, a najważniejszą wartością jest zaufanie – w pracownika, klienta i w przyszłość. W naszym Centrum Doskonalenia Zawodowego RÜBSAM dajemy każdemu pracownikowi szansę dalszego osobistego i zawodowego rozwoju. Nasi klienci cenią wysoka jakość naszych pracowników.

Wynajem i rekrutacja pracowników na równoprawnych zasadach
Każdy chętny do pracy i posiadający wykształcenie w swoim zawodzie otrzyma u nas szansę dalszego osobistego i zawodowego rozwoju. Stwarzamy ku temu odpowiednie warunki i zapewniamy, że zaangażowanie się opłaca.

Obecnie zatrudniamy 650-ciu wykwalifikowanych pracowników.