Witamy w agencji pośrednictwa pracy Soberka & Rübsam
GermanPolski
Jeżeli masz doświadczenie w jednym z poniższych zawodów,
to zadzwoń do nas i dowiedz sie więcej.
+48 34 35 02 159
godziny otwarcia: 9:00 – 16:00 od Pn. do Pt.
Jesteś tutaj : Home>Oferta pracy

Monter systemu zraszania-hydraulik

Soberka&Rübsam jest agencją pracy z niezwykłą koncepcją.Sukces i zadowolenie pracowników oraz klientów jest głównym celem naszej firmy. Jesteśmy dumni z naszych pracowników i wspólnych osiągnięć.

Poszukujemy monterów systemu zraszania

Zakres obowiązków;

  • instalowanie przewodów rurowych i sieci przewodów w starym i nowym budownictwie
  • prace montażowe wysokościowe
  • cięcie,gwintowanie,wykonywanie połączeń
  • obsługa urządzeń i pomostów roboczych

Wymagania;

  • kwalifikacje w zawodzie
  • dobre umiejętności techniczne
  • gotowość do pracy u naszych klientów
  • prawo jazdy/samochód
  • predyspozycje do pracy w zespole
  • język niemiecki w mowie i piśmie –ponadpodstawowo
  • zdolność do pracy na wysokościach
  • doświadczenie zawodowe w krajach niemieckojęzycznych(Niemcy,Austria,Szwajcaria

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym IG-Metal
  • pokrycie kosztów dalszego kształcenia
  • zawód z dobrą perspektywą
  • bezpłatne kształcenie w zawodzie monter systemów zraszania i otrzymanie certyfikatu
  • miła atmosfera pracy w zmotywowanym zespole
  • zakwaterowanie

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy oraz chciałbyś pracowac w znanej i przyszłościowej firmie to czekamy na twoje zgłoszenie.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania tel; +48 34 35 02 159 lub wyślij do nas swoją aplikację  poprzez e-mail biuro@praca-niemcy.com.pl

KONTAKT

Elżbieta Soberka
46-300 Olesno, Drzymały 11
+48 884 375 335
biuro@praca-niemcy.com.pl
www.praca-niemcy.com.pl

Złóż aplikację

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
9.00 - 16.00